2012-12-28    

Armasta oma negatiivseid tundeid - ja nende võnkesagedus tõuseb, muutes nad valguseks. Sa võid neid tundeid ka vihata ja neile vastupanu osutada - aga tea, et vihkamine annab neile sinu üle võimu.
Armasta oma inimlikkust, sest seda oled sa siia õppima ja kogema tulnud. Armasta oma nõrkusi sama palju kui tugevaid külgi. Nõrkused on need alad, mis vajavad rohkem sinu armastust. Lihtsalt suuda ennast armastada sellisena nagu oled.
/ S.Roman /

2012-10-11    

Everything you have in life can be taken from you except one thing - your freedom to choose how you will respond to the situation.
This is what determines the quality of the life we’ve lived - not whether we’ve been rich or poor, famous or unknown, healthy or suffering. What determines our quality of life is how we relate to these realities, what kind of meaning we assign them, what kind of attitude we cling to about them, what state of mind we allow them to trigger.
/ J.Fonda /

2012-05-22    

Sa oled kinni jäänud ootamise ringi. Sa ootad, et olukord muudaks seda, mida Sa tunned ega kasuta omaenda jõudu, et oma tunnet muuta.

2011-11-16    

Ole Armastus, aga ära ole sellest uhke. Ole Armastus ja armasta! See on areng.
Ole Ootus, mis kui ootab, siis ainult õiget aega, et minna vajalikus suunas.
Ole Lootus, aga ära looda, et õnn asub kusagil kaugel. Otsi teda iseendast.
Ole Unistus, aga ära jää iseendasse kinni. Realiseeri oma unistus.
Ole Igatsus, aga ära klammerdu kaugesse kaunisse. Astu talle ise samm-sammult lähemale.
Ole Usk ja usu ennast, aga ära unusta kontrollimast, kas su usk on tõde.
Ole, kes oled!
Ole hirm, kui sinus on hirm, küllap tunned, et see pole päriselt sina.
Ole süü, kui sinus on süütunne, küllap siis saad aru, et eksid oma hinnangus.
Ole viha, kui sinus on viha, küllap siis tunned, et see on vaid koorem su hingel.
/ L.Viilma /

2011-01-13    

When you’re afraid, make a small step towards your fear. Observe how you feel and what’s going on around you. When you feel safe enough, take the next step. And again, the next step. It’s also ok to step back, if you feel like it - don’t worry. But when you feel confident enough again, continue moving forward. At some point you realize that the fear is gone - and replaced with the Great Feeling of Victory!

2010-12-14    

Vabastage oma kiirustamine ja saamahimu, ahnus, kadedus, rahulolematus, oskamatus takistusest rõõmu tunda ja hirm, et olete lootusetu saamatu.
Varuge selleks tööks püsivust ja sihikindlust.
/ L. Viilma /

2010-11-24    

Kui vaimsele teele asunud inimene tahab saavutada mitte kujuteldavat, vaid tõelist edu, siis peab edaspidise elu iga minut, iga argipäevane toimetus, iga üleskerkinud mõte, iga soov ja mõistuspärane maine tahteimpulss alluma nõutava eluhoiaku kujundavale mõjule.
Kes iganes tahab koguda vilja, mis kasvab õpetuse aias, see peab muutma kogu oma elu lakkamatuks harjutamiseks.
/ Bo Yin Ra/

2010-09-27    

Vabasta oma hirm ja päästa lahti oma armastus. Ära karda, et armastuse läte su hinges kuivab. Välja andes saad topelt tagasi.
/ L. Viilma /

2010-08-30    

Ära nõjatu kellelegi. Sul pole vaja väliseid tugesid ega kinnitusi, sest kõik on Sinu sees olemas. Kõik igatsevad sisemist rahu ja see on olemas, kui Sa võtad aega otsimiseks. Kas Sa võtad aega, et teada tõde, või aktsepteerid kõike, mida Sa kuuled, näed ja loed? Kui Sul on tõeline sisemine teadmine, siis mitte miski väline ei saa Sind kõigutada. See on Sinu jaoks midagi nii tõelist, et Sulle ei läheks korda, kui ka kogu maailm oleks Sinu vastu, kinnitades, et Sa eksid. Sa oled võimeline minema vaikselt mööda oma teed, häirimatult ja tasakaalukana. Selline on sisemise teadmise rõõm ja tugevus. Seda kõike võib Sulle anda rahu, mis ületab kogu mõistmise. Seega, kui Sa kunagi peaksid milleski kahtlema, siis pöördu sissepoole ja otsi tõde. Ma avaldan selle Sulle ja Sa saad minna mööda oma teed rahus ja kindluses.
/ Eileen Caddy /

2010-08-29    

Otsige kõigepealt seda, mis on teie sisimas, mis süütab teis tule, mida te imetlete ega suuda valitseda. Taotlege armastust, looge lähedust, olge haavatavad ja ehtsad, ärge hoiduge läheduse eest, kui see ka teeb haiget. Armastus teeb valu, kuid valu teeb terveks. Olge seepärast väikesed, abitud ja eksinud. Uskuge, et teid toetatakse, isegi kui kõik näib lootusetu. Ärge iialgi kaotage lootust, vaid püüdke selle poole, mida sisimas usute, ka siis, kui olete meelt heitmas.
/ T. Hellsten /