2005-12-30    

mmmm… kõik on niii super praegu..! :)
(välja arvatud tunni jooksul joodud pudelist veinist ja veerand tunni jooksul suitsetatud sigarist tingitud peavalu ja kerge südame läikimine.. Ah et mis ma aastalõpuõhtul juua tahan? Uskuge mind - mitte midagi peale jõhvikamahla - tundub mulle praegu..! ;)

2005-12-27    

Ma tahaks päriselt ka, et keegi mind rabasse suusatama viiks..
(üleüldse oli jõulude ajal suusatama minek suur viga - nüüd ma jälle unistan lakkamatult oma isiklikust suusavarustusest.. Ja siis esmaspäeval Tallinna poole sõites möödusime veel väikesest munamäest - ja no palun mulle selle peale mäesuusavarustus kaa!!..)

2005-12-20    

Woman power rules!! Maria made my day! Vestlus järgmine:
Maria says: “Why don’t you speak german with him?”
Triinu says: “It would be unfair, that I would have to speak foreign language, but he could speak his native language.”
Maria says: “But you could improve your german skills!”
Triinu says: “Ah, why - I’m anyway better than he is..”
Maria says: “Why not to make it worse!?
;)

2005-12-17    

Ja varsti võiks tõesti raamatut kirjutama hakata - pealkirjaks “Elu võimalikkusest võimatu iseloomuga”. Idee Reet Poomilt - ja no äge oleks küll see lahe mõte realiseerida. Igatahes - kuulutan - kellel huvi, siis kaastööd on oodatud! :))

    

Tundub, et mul on liiga hea ja liiga õnnelik elu .. - sellepärast ma olengi nii ilmäraütlemata kurb koguaeg ..
Aga tundub, et tunneli lõpus paistab valgus - ja kui seda “kokkuhoidu silmas pidades” jälle ära ei kustutata, siis õnnestub mul ehk varsti välja saada - loodan ma! :)

2005-12-16    

Head suhted teistega saavad alguse headest suhetest iseendaga. Kui leiad, et oled ainulaadne ja väärtuslik, siis varsti kinnitab seda ka maailm. Lõpeta enda võrdlemine teiste inimestega. Samuti ära muretse oma tegevuse viljade pärast. Lihtsalt keskenda oma tähelepanu tegevusele. Viljad tulevad iseenesest.
Nii võidad maailma ja hing jääb alles.
/ Viive Einfeldt /

2005-12-14    

“30 minutit klatšimist kulutab 40 kalorit,” teatas Merje, kui me olime juba pool tundi peamaja fuajees kõiki ja kõike taga rääkinud, ja eelnevale tuginedes tegi ettepaneku: “klatšime ennast modellideks!” :))
(ehk et - hüvasti mõistus!)

2005-12-07    

Trallalalaaa..!! Vähemalt minu Elu Suurim Armastus pole mind maha jätnud - tuletab ennast ikka ja jälle aeg-ajalt meelde ja on minu vastu hea..! :))

    

(süntaks pole vist päris korrektne, aga no idee saab selgeks)

repeat while (everything’s-gonna-get-back-to-normal-again)
{
     - Praegune hetk on just nii, nagu see peabki olema;
     - Iga probleem on maskeeritud võimalus;
     - Surudes probleemidele peale lahendusi, lood juurde uusi probleeme;
     - Iga üksik probleem, mis sul elus on, on võimaluseseeme millekski paremaks;
     - Kõikide sündmuste taga on varjatud mõte, ja see varjatud mõte teenib sinu enda arengut;
}

2005-11-30    

Homme on keeletest ja laupäeval vestlus..
Ei, ma ei taha ära minna!! Kui ma mõtlen oma pere peale, oma peatselt Eestisse saabuva õe ja oma sõprade ja oma KõigeTähtsama peale - siis ei - ma ei taha ära minna!! Mul on jubedalt kahju. Ma ei tahaks mitte kellelegi haiget teha, ja endale ju veel kõige vähem. Aga ma pean..! Mul ei ole siin midagi, mis kinni hoiaks. Vaatan kadedusega inimesi, kes on leidnud Oma Tee ja kes naudivad elu, mida elavad ja tööd, mida teevad. Ma usun, et mul on see kõik kord ees - aga praegu pole veel õige aeg. Ma pean minema otsima. Ja kui mulle antakse see võimalus, siis ma lihtsalt pean seda kasutama. Ja olenemata sellest, et viimasel ajal ei lähe ükski asi ootuspäraselt, tunnen kusagil sügaval südames, et see saab tõeks.
See on lihtsalt niiii kosmiline..